Ayvalık'da dalış yapmak yada eğitimlerinizi almak isterseniz tam size göre bir tur...

Turumuz 28 - 30 Eylül 2015 tarihli hafta sonunu kapsamaktadır.

Turumuz;

28 Ağustos 2015 Cuma Akşamı saat 22:30'da İstanbul-Ayvalık transferi ile başlıyor.

29 Ağustos 2015 Cumartesi Özel araçlarımız ile güle eğlene yapacağımız seyahatin ardından Ayvalık'a varış. Güzel bir köy kahvaltısının ardından tekne hareketimiz saat 09:30'da.İlk dalışın ardından öğlen yemeği, ikinci dalışın ardından da karaya dönüş ve otele transfer.Akşam konaklamamız Ayvalık merkezde Ayvalık'ın en güzel otellerinden birinde.

30 Ağustos 2015 Pazar Sabahı kahvaltının ardından otelimizden ayrılacağız.Saat 09:30’daki tekne hareketinin ardından gün içerisinde iki dalış yapacağız. Öğle yemeğimiz teknede yenilecektir. Dalışlarımızın sonrasında ise karaya dönüş ve Ayvalik-Istanbul transferi ile turumuz sona eriyor.
İstanbul’a varışımız trafiğe bağlı olarak değişmekte.

Turumuz aynı zamanda eğitim dalışlarını tamamlamak isteyen üyelerimiz için de oldukça uygun dalış bölgelerini kapsamaktadır.


Dalıcı:   619  TL 
Misafir: 519 TL
Single Farkı Gecelik: 100 TL

 

Fiyata Dahil Hizmetler:
Istanbul-Ayvalık-Istanbul ulaşım, 4 adet tekne dalışı,teknede öğlen yemeği, rehberlik hizmetleri, hava tüpleri ve ağırlıklar, ekipman kullanım bedeli, 1 gece oda-kahvaltı konaklama, seyahat güvence sigortası ve koltuk sigortası, KDV.

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler:
Cumartesi sabah kahvaltısı ,akşam yemekleri ve fiyata açıkça dahil olduğu belirtilmemiş her türlü hizmet.

Turlarımızda hizmet standardını koruyabilmek amacıyla katılımcı sayısı sınırlandırılmıştır. Kayıt için telefonla müracaat gerekmektedir.

Rezervasyonun kesinleşmesi için tur ücretinin %30' unun yatırılması gerekmektedir.

 

 

Çok Önemli NOTYapılan tüm organizasyonlarımızda tarafımızdan yapılması kanunen zorunlu olan Seyahat Güvence Sigortası, zorunlu koltuk ve sigortaların hepsi yapılmıştır. Tüm araç filomuz TC Ulaştırma Bakanlığı D2 Taşımacılık Belgesine, tüm araç sürücülerimiz TC Ulaştırma Bakanlığı SRC Mesleki Yeterlilik Belgesine sahiptir. TC Sınırları içinde faaliyet gösteren tüm seyahat acentaları, yurtiçi ve yurt dışına yaptıkları tüm paket tur faaliyetlerinde, yolcularını Seyahat Güvence Sigortası ile sigortalamak zorundadır. Yaptığımız tüm paket turlarda tüm yolcularımızı (TURSER) IŞIK SİGORTA ile sigortalıyoruz. Bu sigortanın bedeli ilan ettiğimiz ve ödediğiniz paket tur bedeline dahildir ve sizden ayrıca talep edilemez.

* Turumuz aynı zamanda teorik eğitimlerini tamamlamak isteyen dostlarımız için de uygundur.

** Dalıcılar kişisel nedenlerle tekne hareketini kaçırması ve dalışlarını yapamaması durumunda ücret iadesi yoktur.

*** Tura iki hafta kala iptal edilen rezervasyonlarda ücret iadesi yapılamamaktadır.

 

Ayışığı Turizm LTD | Biber Turizm 3202-A

Ayışığı Dalış Merkezi Yetki No: 171

FOTOĞRAFLAR