Dilediğiniz Zaman Romblon Süper Makro Sualtı Görüntüleme Dalış Turu

 

1. Gün 2019 Pazartesi: 15:30'da Atatürk Havalimanı Dış hatlar terminalinde Emirates kontuarında EK122 uçuşu için bilet, bagaj ve pasaport işlemleri yapılacak. Saat 19:25’te Emirates ile Dubai’ye uçuş gerçekleşecek.

 

2. Gün  2019 Salı: Saat 01:00’da Dubai’ye iniş ve ardından 03:30’da Emirates havayolları EK332 uçuşu ile Manila’ya uçuşumuz gerçekleşecek. Yerel saat ile 16:00’da Manila Ninoy Aquino havalanına varış. Bagajların alınması ardından saat 17:00’da havalimanında karşılama ve servis aracımız ile Batangas’a yaklaşık 2,5 saatlik karayolu yolculuğu yapılacak. Akşam saat 22:00’da Batangas Limanından 2GO Travel Feribotu ile Romblon’a hareket edeceğiz. Gece feribotta 4 kişilik özel  kamaralarda seyahat edilecek.

 

3. Gün  2019 Çarşamba: Sabah saat 06:00’da Romblon adasına ulaşmış olacağız. Limandan karşılama ve tuk tuk’lar ile 10 – 15 dakikalık mesafedeki resortumuza varıp check- in yapacağız. Kahvaltı ve Check-in işlemleri bittikten sonra saat 14:00’de odalara girişler yapılacak. Öğle yemeğinden sonra 1 dalış yapılacaktır.

 

4. Gün ve 9. Günler  2019:Tarihleri arasında günde 3’er dalış yapılacaktır.

 

10. Gün  2019 Çarşamba: Sabah 1 dalış yapılacak. Saat 13:00’te dalışlardan sonra resorte dönülecek, öğle yemeğinin ardından malzeme yıkama ve serbest zaman geçirilecek. Saat 22:00’da Romblon’dan 2Go Travel feribotu ile Batangas’a hareket edilecek. 4 kişilik özel kamaralarda seyahat edilecektir.

 

11. Gün 2019 Perşembe: Saat 07:30’da Batangas’a ulaşmış olacağız. Özel servis aracımız ile Manila’ya 2,5 saatlik karayolu yolculuğu yapılacak. Servis aracımız misafirleri Manila’da serbest zaman geçirmeleri için şehir merkezinde bulunan AVM bölgesinde bırakacak.Akşam saat 20:30’da servis aracımız ile buluşma ve Manila Ninoy Aquino Uluslararası Havalimanına transferimiz gerçekleşecek.Saat 23:45 te Emirates Hava YollarıEK 335 nolu uçuşu ile Manila'dan Dubai ye hareket.   

 

12. Gün 2019 Cuma:  Saat 04:35 te Dubai'ye iniş, 6 saat 45 dakika bekleme ve EK 123 nolu emirates uçuşu ile sabah 11:20 te İstanbul'a uçuş, 14:25 te İstanbul'a varış.

 

 

 

Dalıcı Uçak Hariç Oda Payaşımlı Tur Fiyatı:  1,085 USD

 

 

 

·      Tüm fiyatları 9 aya kadar taksitlendirme seçeneği mevcuttur. (Garanti ve Bonus özelliği olan kartlar)

·      Taksitlendirmeler, ödeme günündeki kura  (kredi kartı ile ödemelerde banka komisyon oranlarına) göre yeniden hesaplanacaktır.

 

·      Rezervasyon tur ücretinin %40 ının ödenmesi ile gerçekleşir. Kalan diğer ödemenin ise tur tarihine 60 gün kalaya kadar ödenmesi gerekir.

 

·      60 gün kalaya kadar ücret ödenmez ise rezervasyon iptal edilir ve kapora no-show cezası olarak kabul edilir.

 

·      İptal iade şartları sigorta klozları çerçevesinde değerlendirilecektir. Klozların içermediği nedenlerden dolayı yapılan iptaller de ücret iadesi yapılamaz.

 

 

Önemli: Kredi kartı tek çekim komisyon oranları ve taksit komisyon oranları ödeme günündeki kura göre yeniden hesaplanmaktadır.

 

Fiyata Dahil Hizmetler: Feribot ve karayolu transferleri, 7 gece 8 gün tam pansiyon konaklama, 20 dalış, dalış rehberi hizmeti ve seyahat sigortası.


Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler: 

Gidiş- dönüş uçak biletleri

Dalış malzemesi kiraları

Gece dalışları (dalış başına 100 Filipin Pesosu)

Kişisel harcamalar

15 Lt tüp

Fiyata açıkça dahil edilmemiş her türlü hizmet.

 

Dalışlar ve konaklama sonundaki bahşiş için kişi başı 50 US Dolar tavsiye edilir.

 

Not: Özellikle feribotlardaki porterların ücreti ve diğer kişisel harcamalar için Havalimanında herkesin en az 100 USD karşılığı peso bozdurmasını tavsiye ediyoruz. Resortdaki ekstralarınız için Kredi kartı, USD veya Euro kullanabilirsiniz.

 

Önemli:  Pasaportta ülkeye giriş tarihinden itibaren 6 ay süre olması gerekiyor.

 

 

Program örnek bir programdır. Rezervasyon sırasında güncellenebilir. 


Uyarı: Ayışığı Eğlence Turizm LTD ve Leopar Turizm havayolu firması ile yolcu arasında aracı kurum olup,28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Özel uçuşlarda rotar riski her zaman mevcuttur ve uçuş öncesinde saatler değişebilir.

Ayışığı Eğlence Turizm LTD ve Leopar Turizm bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek turu satın almış sayılır.
Uçuşlar esnasında havayolu şirketinin sağladığı maksimum bagaj hakkının geçilmesi durumunda doğabilecek ilave bagaj ücreti yolcuya aittir. Firmamız bu konuda herhangi bir müdahalede bulunamamaktadır.

 

Sözleşme ve İade Şartları

Sözleşme ve İade Şartları için TIKLAYIN !!!

FOTOĞRAFLAR